English  Русский  Украинский 
+38 (095) 725-47-47
Валюта:
(пусто)
 
КАТАЛОГ
ПОШУК
НОВИНИ
ГОЛОСУВАННЯ
КОРИСНЕ
СПОСОБЫ ОПЛАТЫ

Способи Доставки по Києву 


1. Кур'єрська доставка по Києву 

Ми заощадимо Ваш час і Доставим Ваше замовлення в зручний для Вас час. Вартість доставки 35 грн. 

2. Кур'єрська доставка у великі міста України

Адресна Кур'єрська доставка здійснюється за допомогою Нової Пошти. Середнявартість доставки варіюється від 40-70 грн залежно від ваги, міста і т.д. Оплата за доставку здійснюється при отриманні.


3. Накладна плата УкрПоштою 

Відправлення вашого замовлення за допомогою УкрПошти, оплата після отримання вашого замовлення. 

Також - Доставка за допомогою транспортною компанією "НоваяПочта"Доставка по території України 


1. Шановні відвідувачі доставку оформленого замовлення ми відправляємо УкрПоштою

Термін доставки УкрПоштою в різні регіони можна подивитися на офіційному сайті або ж в нижче поданій таблиці. Максимальний термін доставки по Україні 7 днів.

Сроки доставки Укрпочтой

По Києву термін доставки 2-3 дні після відправлення нами замовлення. 

Вартість доставки по Україні в середньому складає 15-20 грн не залежно від суми замовлення. 

2. Доставка за допомогою транспортної компанії "Автолюкс" 

"Автолюкс" - доставить Вам ваше замовлення на наступний день після відправлення.Вартість доставки залежить від області та міста доставки. У середньому вартість доставки не перевищує вартості доставки через Укрпошту, а саме 15-20 грн. 

З переліком міст і офісів видачі замовлень у Вашому місті ви можите ознайомитися не офіційному сайті компанії http://www.autolux.ua 

3. Доставка за допомогою транспортної компанії "НоваяПочта"

У середньому термін доставки 1-2 дні. У середньому вартість доставки на склад компанії состовляет 15 грн. Оплата за доставку здійснюється при отриманні.Можливий накладений платіж і адресна доставка кур'єром.

З переліком міст і офісів видачі замовлень у Вашому місті ви можитеознайомитися не офіційному сайті компанії novaposhta.ua


Можливі будь-які інші способи оплати, які зручні для Вас. Вартість і терміни доставки обговорюються з менеджером магазину. Для більш детальної інформації будь ласка зв'яжіться з нами за допомогою форми зворотнього зв'язку


Доставка в старне СНД 

Доставка в країни СНД здійснюється за 100% передоплатою. Вартість доставки для кожного замовлення вираховується індивідуально. Вартість залежить від дальності, ваги та об'єму. Прохання перед оплатою замовлення дочекатися додати суми доставки до вашого замовлення. У середньому вартість доставки до 100 грам - 28 грн, 140 руб. або 3,5 $. 

У середньому термін доставки по території СНД складає 10-14 днів. 

Способи оплати доступні для країн СНД можна подивитися на сторінці "ОплатаДоставка в інші країни світу 


Доставка здійснюється з допомогою послуг звичайної стандартної пошти. Доставка здійснюється при 100% передоплаті. Вартість доставки для кожного замовлення вираховується індивідуально. Вартість залежить від дальності, ваги та об'єму. Доставка вираховується автоматично. У середньому вартість доставки до 100 грам коштує - 28 грн, 140 крб. або 3,5 $.

А також якщо хочете ви можете запропонувати будь-який зручний для Вас спосіб доставки. Для цього зв'яжіться з нами через форму зворотнього зв'язкуМи обов'язково зробимо так, щоб вам було зручно.