English  Русский  Украинский 
+38 (095) 725-47-47
Валюта:
(пусто)
 
КАТАЛОГ
ПОШУК
НОВИНИ
ГОЛОСУВАННЯ
КОРИСНЕ
СПОСОБЫ ОПЛАТЫ

Шановні відвідувачі оплатити оформлений замовлення ви можете за допомогою різних способів, таких як: 

Готівковий розрахунок 

Оплата готівкою, після одержання Вами замовлення. (Доступно тільки для способів доставки: самовивіз і кур'єрська доставка) 

Накладений платіж 

Оплата за замовлення проводиться після отримання Вами товару у Вашому відділенні УкрПошти. Квитанцію замовлення вам почтальен кине в Вашу поштову скриньку, після Ви йдете на пошту, оплачуєте свою покупку і тут же її отримуєте. Ми ще тижнів два чекаємо від грошей пошти:), а Ви вже носите своє прикраса! 

Поштовий переказ УкрПоштою 

Оплата за замовлення проводиться передоплатою за допомогою Поштового перекладу на наш магазин. У цьому випадку замовлення відправляється після одержання грошей (передоплата). Реквізити переказу Ви отримаєте по E-mail після оформлення Вами замовлення. Бланк переказу видається на пошті. Після оплати обов'язково необхідно проінформувати нас по e-mail info@samirukami.com.ua про проведену оплату та повідомити наступні дані: 

ПІБ платника 
Адреса платника 
Номер замовлення, згідно якого була зроблена оплата 
Сума, яка була переведена 


Банківський переказ 

Оплата за замовлення проводиться передоплатою за допомогою Банківського перекладу * на наш магазин. Після підтвердження замовлення з'явиться ссылочка на Друк квитанції, а також ця ж ссылочка продублює в листі на ваш E-mail. Вам потрібно роздрукувати квитанцію, вирізати її і прийти в будь-який зручний для Вас Банк. Оплата надійде до нас протягом 1-3 банківських днів. Після надходження грошей на наш рахунок ми відразу відправляємо Ваше замовлення за вказаною адресою у вашому особистому акаунті цінним листом. 

* За перерахування грошей стягується комісія встановлена банком 

Переказ Приват24 

Оплата за замовлення проводиться передоплатою за допомогою Перекладу Приват24 на наш магазин. Це один з найшвидших способів перерахування грошей на наш розрахунковий рахунок. Гроші надходять до нас у той же день. Відправлення замовлення здійснюється на наступний день після надходження грошей. 

Після підтвердження замовлення з'явиться ссылочка на Друк квитанції, а також ця ж ссылочка продублює в листі на Ваш E-mail. Вам потрібно зробити перерахування на Наш Номер картки в Приват Банку в будь-якому найближчому відділенні або ж за допомогою інтернет банкінгу від Приват Банку. Оплата поступить до нас в той же день. Після оплати обов'язково необхідно поінформувати нас по e-mail info@SamiRukami.com.ua про проведену оплату. Після надходження грошей на нашу картка ми відразу відправляємо Ваше замовлення за вказаною адресою у вашому особистому акаунті цінним листом. 

За допомогою платіжної системи "Інтеркасса" 

Платіжна система "Інтеркасса" поєднує в собі і дозволяє приймати платежі для більш ніж 12 різних популярних платіжних систем. Серед них такі як: 

Visa - одна з популярних пластикових карт яка визнанна світом. 24 мільйона торгових точок в усьому світі вже користуються перевагами прийому картки Visa. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

Mastercard - одна з популярних пластикових карт яка визнанна світом. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

WebMoney - Одна із самих пополурних платіжних систем на просторах СНД. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

Unikarta - універсальна платіжна картка, яка дозволяє миттєво оплатити товарів, сервіс або послугу. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

LiqPay - це платіжна система, яка дозволяє легко відправляти гроші з картки систем Visa або MasterCard на віртуальний рахунок в системі Liqpay, прив'язаний до номера мобільного телефону. 
Після можна передати гроші далі, на інший телефон, вивести гроші із системи Liqpay знову на свою картку або залишити гроші на своєму рахунку і скористатися ними пізніше. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

MoneyMail - одна з популярних платіжних систем в Росії. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

RBK Money - одна з популярних платіжних систем в Росії. RBK Money - це високотехнологічний інтернет-бізнес, що входить до групи компаній РБК. Ми прагнемо зайняти лідируючі позиції на російському ринку електронної комерції. Наша діяльність сприяє розвитку високих технологій та популяризації онлайн-бізнесу: доказом тому служить більш ніж п'ятирічний досвід успішної роботи нашої системи (до 2008 року під брендом Rupay), що стала надійним помічником у здійсненні моментальних розрахунків і платежів для сотень тисяч інтернет-користувачів. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

Єдиний гаманець - це швидкий і зручний спосіб оплати послуг і товарів з мобільного телефону або комп'ютера через Інтернет. Можливість відправляти SMS-повідомлення і здійснювати дзвінки в різні країни світу за вигідними тарифами. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

iMoney (Інтернет Гроші) - одна з популярних платіжних систем в Україні. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

Liberty Reserve - одна з популярних платіжних систем закордоном. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

НСМЕП (Інтерплат) - Інтернет-платежі Інтерплат призначені для швидких і ефективних безготівкових розрахунків за товари та послуги через Інтернет за допомогою смарт-карток НСМЕП. На сайті Ви маєте можливість миттєво перевірити стан рахунку та залишок на картці. Всі платежі в системі відзначаються високою надійністю та захищеністю завдяки використанню платіжних смарт-карток за технологією, розробленою Національним банком України. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

PerfectMoney - одна з популярних платіжних систем в Росії. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

Pecunix - одна з популярних платіжних систем закордоном. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті. 

* За перерахування грошей стягується комісія в розмірі 3%

Інші зручні для Вас варіанти оплати 

А також можливий будь-який зручний для Вас спосіб оплати. Пишіть нам черз зворотну форму зв'язку і ми обов'язково договарімся з Вами.